Національний банк України підписав меморандум з Міністерством цифрової трансформації, в межах якого планують розробити навчальний курс для українців на порталі «Дія» про використання різних способів безготівкових розрахунків.

Відповідний меморандум міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та голова Нацбанку Яків Смолій підписали за допомогою електронних підписів у режимі онлайн-конференції.

Новий курс на порталі «Дія. Цифрова освіта» буде про платіжні картки, платежі за допомогою смартфона та «розумного» годинника, платежі онлайн в Україні та за її межами, кредитні ліміти та безпеку розрахунків в інтернеті.

Окрім розробки спільного навчального курсу, меморандум допоможе відомствам краще координувати свої дії у сфері розвитку фінансових інновацій.

«Меморандум допоможе, у тому числі, вдосконалити систему верифікації та ідентифікації громадян і бізнесу, а також спростити наявні для цього механізми та створити більш сучасні. Зокрема, це стосується е-резидентства. Цей інструмент дасть можливість іноземцям офіційно вести бізнес в Україні дистанційно», — повідомив міністр цифрової трансформації.

Поділитись: