У Київському районному суді Одеси нацгвардієць вистрілив собі у голову. За інформацією місцевих ЗМІ, військовослужбовець нібито намагався покінчити життя самогубством, про що свідчить знайдена передсмертна записка.

Про це повідомляють прес-служба Південного оперативно-територіального об'єднання Нацгвардії та одеське видання «Думска».

Під час несення служби в суді, особовий склад, який знаходився у вартовому приміщенні почув постріл. В одному з приміщень було знайдено солдата з ознаками вогнепального поранення в голову. На місце події викликали слідчих і карету швидкої допомоги. Лікарі борються за життя військовослужбовця.

Розпочато службове розслідування.

«Думская» повідомляє, що поранений – мешканець Тернополя. Він нібито намагався покінчити життя самогубством, про що свідчить знайдена передсмертна записка.

На початку липня в Миколаївській області 22-річний військовий загинув від вогнепального поранення в голову. Основна версія трагедії — самогубство.

Нагадаємо, самогубство є основною версією смерті народного депутата Дмитра Тимчука, якого знайшли мертвим удень 19 червня в його квартирі.

Дружина депутата розповіла, що перед смертю Тимчук був у депресії, пиячив та погрожував себе вбити.

Поділитись: