Начальник поліції Києва Андрій Крищенко фігурує у кримінальній справі про стрілянину у Княжичах, де загинули п’ятеро правоохоронців.

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко фігурує у кримінальній справі про стрілянину у Княжичах, де загинули п’ятеро правоохоронців.

Про це в інтерв’ю Громадському розповів глава Національної поліції Сергій Князєв.

На питання журналістів, чи був причетний Крищенко до планування спецоперації у Княжичах, Князєв відповів:

«Він керував поліцією у той час, коли відбувалась ця спецоперація. Його дії чи бездіяльність також є об’єктом дослідження кримінальної справи», — сказав Князєв.

Водночас, він відмовився розповідати про результати службового розслідування щодо Княжичів.

«Службове розслідування носило елементи агентурно- оперативної роботи з грифом таємно. Я вам скажу, і піду до прокурора писати явку з повинною за розголошення таємної інформації», — сказав Князєв.

ДИВІТЬСЯ: Стрілянина у Княжичах: нові деталі.

Уночі 4 грудня 2016 року в селищі Княжичі Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Служби держохорони і поліції загинуло 5 осіб. Пізніше МВС України оголосило імена загиблих у перестрілці. 

Генеральна прокуратура 30 серпня вручила підозри двом колишнім та одному чинному поліцейським: екс-керівникові карного розшуку поліції Києва Леоніду Куряті, екс-заступникові начальника карного розшуку Шевченківського райвідділу поліції Києва Роману Мариновському та старшому інспекторові спецпідрозділу КОРД Андрію Курті.

Також генеральний прокурор Юрій Луценко анонсував іще вісім підозр у справі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Півроку без правди: чому досі не названі винні у перестрілці правоохронців у Княжичах

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: