Політика / Вибори

Націоналісти заявили про підтримку свободівця Кошулинського на виборах: заява 5 організацій

Прес-служба ВО «Свобода»
Політика/Вибори/Націоналісти заявили про підтримку свободівця Кошулинського на виборах: заява 5 організацій
Зберегти
Вигляд
lead
П'ять націоналістичних організацій заявили про підтримку заступника голови партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода» Руслана Кошулинського на президентських виборах у 2019 році.

Як зазначила «Свобода» на своїй сторінці у Facebook, йдеться про політичну партію «Правий сектор», партію «Організація українських націоналістів», рух «Конгрес українських націоналістів», праворадикальну організацію «С14» та безпосередньо ВО «Свобода».

«Обговоривши політичну ситуацію, ми — повноважні представники націоналістичних організацій — ухвалили рішення підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського на президентських виборах 2019 року», — зазначили на сторінці «Свободи».

Причинами підтримки підписанти назвали необхідність «зупинити наступ реваншистських сил на президентських та парламентських виборах».

«На них треба дати вирішальний бій реваншистам, і лише націоналісти є тими, хто здатен зупинити агентуру Кремля», — йдеться у повідомленні.

Також підписанти закликали інші «національно-патріотичні сили» підтримати кандидатуру Кошулинського.

17 листопада рада новоствореної «Опозиційною платформи — За життя» висунула кандидатуру Юрія Бойка для участі в президентських виборах.

В Україні станом на 8 жовтня налічується 28 потенційних кандидатів, які мають намір взяти участь у президентських виборах 2019 року.

Згідно з останнім опитуванням від 13 листопада, президентський рейтинг виборів 2019 року очолює лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, а розрив між чинним президентом Петром Порошенком та шоуменом Володимиром Зеленським — 1%.

Парламентські вибори в Україні мають відбутися восени 2019 року. Президентські вибори — 31 березня 2019-го.

Пов`язані новини