Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу «НАШ», який належить кандидату в президенти України Євгену Мураєву. Відповідне рішення Нацрада ухвалила на засіданні 14 лютого.

Повідомляється, що перевірку має з’ясувати чи усунула компанія ТОВ «Наша Прага», яка управляє каналом, раніше виявлені порушення.

«14 лютого Національна рада призначила ТОВ «Наша Прага» («Максі-ТВ»), Київ, позапланову перевірку для з’ясування того, чи усунула компанія раніше виявлені порушення», — йдеться у повідомленні.

Рішення про оголошення мовнику попередження через виявлені перевіркою порушення регулятор ухвалив 6 грудня 2018 року. Тоді було з’ясовано, що компанія без відповідного рішення Нацради змінила програмну концепцію мовлення і тим самим порушила вимоги закону України «Про телебачення і радіомовлення».

ТОВ «Наша Прага» було зобов’язано упродовж 2 тижнів усунути порушення.

Нагадаємо, у січні позафракційний депутат Євген Мураєв оголосив, що братиме участь у виборах президента України. Його як кандидата висунула партія «Наші», яку Мураєв очолює.

Раніше Центральна виборча комісія України закрила всі п’ять виборчих дільниць у Росії — в Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Ростові-на-Дону та Новосибірську. Глава МЗС Павло Клімкін заявив, що таке рішення ухвалили з міркувань безпеки.

Водночас Євген Мураєв подав до суду та вимагав скасувати це рішення.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile