У Нафтогазі повідомили, що планують створити спільне підприємство з провідними міжнародними компаніями, що займаються бурінням газових свердловин.

Про це повідомив голова Нафтогазу Андрій Коболєв під час Українського енергетичного форуму, передає «Інтерфакс-Україна».

«Наразі ми знаходимося на досить просунутому етапі переговорів з двома великими західними провайдерами бурових послуг, які зацікавлені у тому. Щоб створити разом з нами спільне підприємство, яке буде керувати всіма нашими станками», — заявив Коболєв.

За словами очільника Нафтогазу, створення такого підприємства дозволило б підвищити ефективність видобутку газу в Україні.

Напередодні у Міністерстві енергетики повідомили, що через низькі ціни на газ низка видобувних компаній заморозили проєкти з видобутку в Україні.

Нагадаємо, за підсумками січня-листопада 2019 року обсяги видобутку газу в Україні скоротилися на 1,1%. Разом з цим, обсяги імпорту газу до України від початку року навпаки — зросли на 44%.

Найбільше видобуток газу скоротила компанія Укргазвидобування — на 3,2%.

Укргазвидобування — найбільша газодобувна компанія в Україні, яка добуває близько 75% загального видобутку газу. 100% акцій компанії належить державному Нафтогазу.

Поділитись: