Економіка / Макроекономіка

Нафтогаз почав підготовку до залучення близько $1 млрд на зовнішніх ринках

«Інтерфакс-Україна»
Економіка/Макроекономіка/Нафтогаз почав підготовку до залучення близько $1 млрд на зовнішніх ринках
Зберегти
Вигляд
У Нафтогазі повідомили, що з 29 жовтня планують визначитися щодо випуску єврооблігацій на суму від 500 мільйонів доларів до 1 мільярда доларів та розпочнуть так зване «роад шоу» — кампанію з пошуку потенційних інвесторів.

«Ми наступного тижня будемо точно розуміти наш графік. Ми плануємо почати процес приблизно через тиждень, тобто будемо йти після Мінфіну», — зазначив голова Нафтогазу Андрій Коболєв.

За його словами, деталей потенційної угоди він поки називати не можу, бо, відповідно до загальноприйнятої практики, напередодні угоди має відбутися «період тиші».

Раніше в Нафтогазі повідомляли, що не ухвалюватимуть рішення про вихід на міжнародні ринки капіталу до рішення МВФ щодо співпраці з Україною.

Зокрема, через відсутності фінального рішення про продовження співпраці України з МВФ, вартість єврооблігацій може бути надто високою через високий рівень ризику для інвесторів. Тому компанія наразі очікує покращення макроекономічної ситуації, адже це сприятиме зменшенню видатків на обслуговування боргу за цими єврооблігаціями.

Зазначимо, що 2 жовтня Мінфін підвищив ставки за борговими облігаціями України до 7%, таким чином зробивши державні позики дорожчими для України.

Більше про:
# облігації
Пов`язані новини