Економіка / Ціни

Нафтогаз почав продавати газ підприємствам через посередника: ціна буде мінятися декілька разів на день

Нафтогаз
Економіка/Ціни/Нафтогаз почав продавати газ підприємствам через посередника: ціна буде мінятися декілька разів на день
Зберегти
Вигляд
У Нафтогазі заявили, що розпочали реалізовувати газ для потреб промислових компаній через нову дочірню компанію — Нафтогаз Трейдинг.

Крім цього, там запровадили нову модель продажу газу, відповідно до якої ціна на продане блакитне паливо може коливатися по декілька разів на день та залежатиме від обмінного курсу гривні.

«Нова модель реалізації газу є гнучкою і зручною як для постачальника, так і для споживача. Її запровадження сприятиме розвитку українського газового ринку та наближенню його до світових стандартів», – зазначив головний виконавчий директор Групи Нафтогаз Юрій Вітренко.

Зазначається, що перші угоди з Нафтогаз Трейдинг промислові компанії уклали ще 12 жовтня і відповідно до них уже здійснили постачання газу.

Нагадаємо, що наприкінці серпня 2018 року Нафтогаз створив 2 дочірні компанії для продажу газу підприємствам (Нафтогаз Трейдинг) та населення (Нафтогаз Тепло).

Нагадаємо, що 25 квітня адвокати норвезької юридичної компанії Wikborg, Rein & Co, які представляли інтереси Нафтогазу в Стокгольмському арбітражному суді, радять компанії відкласти виведення з-під її управління Укртрансгазу. На думку юристів, це становить загрозу для майбутнього отримання Україною компенсації Газпрому за рішеннями Стокгольмського арбітражу.

У липні 2018 року у Нафтогазі заявляли, що негайне розділення компанії та виведення з-під її управління газотранспортної системи неможливе через спір з Газпромом у Стокгольмському арбітражі.

Пов`язані новини