УКРАЇНА

Нафтогаз створив дочірні компанії для продажу газу промисловості та теплопостачальникам

30 серпня, 2018 13:19
УКРАЇНА/Нафтогаз створив дочірні компанії для продажу газу промисловості та теплопостачальникам
Зберегти
Вигляд
У Нафтогазі створили дві нові дочірні компанії, яким делегуються функції продажу газу для промислових підприємств та для підприємств теплопостачання.

У Нафтогазі створили дві нові дочірні компанії, яким делегуються функції продажу газу для промислових підприємств та для підприємств теплопостачання.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Як зазначається, компанії Нафтогаз Тепло та Нафтогаз Трейдинг ще не отримали ліцензії від тарифного та енергетичного регулятора. Відповідне слухання про розгляд заявок для видачі ліцензії відбудуться 4 вересня.

Створення окремих компаній для постачання газу промисловості та теплопостачальникам є частиною реформи Нафтогазу, яка, окрім цього, передбачає виведення з-під управління Нафтогазу газотранспортної системи України та її передача в управління іншого державного підприємства.

У липні 2018 року у Нафтогазі заявляли, що негайне розділення компанії та виведення з-під її управління газотранспортної системи неможливе через спір з Газпромом у Стокгольмському арбітражі.

Нагадаємо, що напередодні Нафтогаз залучив міжнародну аудиторську фірму ПрайсвоерхаузКуперс для здійснення розділення на дві компанії.

Нагадаємо, що 25 квітня адвокати норвезької юридичної компанії Wikborg, Rein & Co, які представляли інтереси Нафтогазу в Стокгольмському арбітражному суді, радять компанії відкласти виведення з-під її управління Укртрансгазу. На думку юристів, це становить загрозу для майбутнього отримання Україною компенсації Газпрому за рішеннями Стокгольмського арбітражу.

Пізніше у Нафтогазі відклали рішення про розділення компанії.

Пов`язані новини