Життя

Нафтогаз у лютому зменшить ціни на газ для промисловості на 3,3%

Нафтогаз
Життя/Нафтогаз у лютому зменшить ціни на газ для промисловості на 3,3%
Зберегти
Вигляд
У Нафтогазі оприлюднили цінові пропозиції газу для промислових споживачів, які діятимуть у лютому 2019 року. Так, ціни на газ знизяться на 3,2-3,3% залежно від обсягів спожитого газу та складуть до 9549 гривень за тисячу кубометрів (без ПДВ).

Про це повідомляється у повідомленні прес-служби компанії.

Водночас, разом з податком на додану вартість, кінцевий тариф для промисловості не має перевищувати 11,46 гривні за тисячу кубометрів

Нагадаємо, що Нафтогаз знижує вартість газу для промисловості вже третій місяць поспіль. Так, у січні ціни на газ впали на 3%. У грудні 2018 року Нафтогаз знизив тарифи для промисловості приблизно на 17%.

Зазначимо, що наразі Нафтогаз продає газ для потреб населення за цінами, нижчими за ринкові, в той час як промислові споживачі платять ринкові тарифи. Газ населенню реалізується через так звані газзбути — посередники на ринку. Часто, такі компанії завищують показники споживання газу населенням для того, аби придбати у Нафтогазу газ за зниженою ціною. Потім цей газ перепродається промисловим споживачам за ринковою ціною, а газзбути отримують прибуток у вигляді різниці у тарифах.

Пов`язані новини