Газопостачальна компанія Нафтогазу виграла перші тендери на постачання електроенергії. Так Нафтогаз вперше вийде на ринок електрики, адже до цього основна діяльність компанії була пов'язана з газом та нафтою.

Про це йдеться у результатах торгів на порталі Prozorro.

Зазначається, що газопостачальна компанія Нафтогазу постачатиме електрику Кіровоградському обласному протитуберкульозному диспансеру. Очікувана вартість продажу електроенергії складає 880 тисяч гривень.

«Йдеться про порівняно невеликі обсяги, але дуже важливий досвід конкурентної боротьби на новому для нас ринку», — прокоментували перемогу на тендері з продажу електроенергії.

У Нафтогазі пояснюють, що надалі збираються розширювати свої ринки та продавати різні енергетичні продукти, не обмежуючись газом.

«Надалі клієнти зможуть купувати у Нафтогазу не лише газ, а й інші енергетичні продукти — на привабливих умовах та з якісним сервісом», — додали у прес-службі Нафтогазу.

Нагадаємо, що Нафтогаз — газовий монополіст на ринку України, який відповідає за видобуток, імпорт та постачання газу. В рамках європейських вимог, компанію мають трансформувати та розділити на дві компанії, одна з яких буде відповідальною за всю газотранспортну систему України.

20 березня в уряді продовжили контракт з Андрієм Коболєвим на рік, але конкурс на голову компанії проведуть у 2020 році. Водночас Кабмін звузив повноваження наглядової радиНафтогазу, залишивши за собою право звільняти голову компанії (раніше це могла зробити лише наглядова рада).

Поділитись: