«Нафтогаз» судиться з «Газпромом» щодо двох великих питань – ціни на російський природний газ та транзиту газу. З обох питань «Газпром» подавав зустрічні позови до України.

«Нафтогаз України» очікує, що винесення рішення Арбітражного Інституту Стокгольмської Торгової Палати у справі проти російського «Газпрому» відбудеться саме 31 травня.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАК «Нафтогаз України».

Як стало відомо Громадському, весь топ-менеджмент «Нафтогазу» зараз у відрядженні в Осло – проводять зустрічі з представниками юридичної фірми Wikborg Rein, яка представляє «Нафтогаз» в Стокгольмському арбітражі. Це може слугувати додатковим аргументом на користь того, що рішення все ж буде винесене 31 травня.

Зі слів юристів, знайомих зі специфікою такого характеру арбітражів, сьогодні рішення може і не бути. Якщо арбітрам потрібно буде більше часу на його винесення, вони просто попросять арбітражний суд продовжити їм термін на винесення рішення і арбітраж скоріш за все на це погодиться.

Разом з тим саме рішення буде відправлене сторонам електронною поштою і про факт його винесення не буде відомо, допоки самі сторони не вирішать оголосити про це.

Фото: naftogaz.com

«Нафтогаз» судиться з «Газпромом» щодо двох великих питань – ціни на російський природний газ та транзиту газу. З обох питань «Газпром» подавав зустрічні позови до України. Сукупна сума позовних вимог НАК «Нафтогаз України» до «Газпрому» становить понад 42,5 млрд доларів США, зустрічних вимог «Газпрому» – 47,1 млрд. доларів. Рішення, яке очікують 31 травня – у справі стосовно поставок російського газу в Україну.

Раніше повідомлялось, що вердикт Арбітражного інституту Торгової палати Стокгольма у справі «Нафтогаз»-«Газпром» очікується до 30 червня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: