УКРАЇНА

Нафтогаз підвищив тарифи на газ для підприємств на 4,6%

20 серпня, 2018 10:42
УКРАЇНА/Нафтогаз підвищив тарифи на газ для підприємств на 4,6%
Зберегти
Вигляд
Національна акціонерна компанія Нафтогаз оприлюднила цінову пропозицію на газ, який реалізується промисловим споживачам в Україні. Так, з вересня тарифи зростуть на 4,6%.

Національна акціонерна компанія Нафтогаз оприлюднила цінову пропозицію на газ, який реалізується промисловим споживачам в Україні. Так, з вересня тарифи зростуть на 4,6%.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нафтогазу.

Зокрема, залежно від обсягів закупівлі газу, промислові споживачі платитимуть за 1000 кубометрів газу від 8 833 до 9 662 гривень (без ПДВ). Таким чином кінцевий тариф на газ для підприємств зросте до 11 594,4 гривні за тисячу кубометрів (з ПДВ).

У Нафтогазі також нагадають, що відповідно до спеціальних обов’язків Кабінету міністрів там реалізують газ населенню за вдвічі нижчими цінами. Так, тариф на газ для побутових споживачів складає 4 942 гривні за тисячу кубометрів.

Нагадаємо, що підвищення цін на газ для населення є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду до українського уряду для отримання чергового траншу макрофінансової допомоги.

26 липня Кабмін відклав до вересня підвищення цін на газ для населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Гривня на «американських гірках»: що буде з курсом долара

1 серпня повідомлялось, що Європейський банк реконструкції та розвитку готовий надати Україні 100 мільйонів доларів кредиту для закупівлі газу.

Раніше Мінфін, Нацбанк та регулятори фінансового ринку повідомляли, що відсутність співпраці з МВФ є ключовим ризиком фінансової стабільності України.

Нагадаємо, що 30 травня стало відомо проте, що Кабмін відклав підвищення цін на газ для населення, яке вимагає МВФ.

Також прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначав, що МВФ відкидають будь-які компроміси стосовно ціни на газ для населення.

Раніше в Європейській бізнес асоціації повідомляли, що Україні необхідно відновити співпрацю з МВФ до 20 липня, інакше загроза дефолту значно зросте.

Більше про:
# ціни на газ
Пов`язані новини