УКРАЇНА

Нафтогаз у червні підвищить ціни на газ для підприємств на майже 9%

21 травня, 2018 13:40
УКРАЇНА/Нафтогаз у червні підвищить ціни на газ для підприємств на майже 9%
Зберегти
Вигляд
Ціни на газ для українських підприємств з червня 2018 року зростуть на 8,5-8,9%.

Ціни на газ для українських підприємств з червня 2018 року зростуть на 8,5-8,9%.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нафтогазу.

Зокрема, для підприємств та інших суб'єктів господарювання, які закуповують понад 50 тисяч кубометрів газу на місяць, ціна палива зросте на 8,9% або 810 гривень. Для тих, хто споживає до 50 тисяч кубометрів газу на місць ціна зросте на 8,5% — до 10893,6 гривень за кубометр.

«Запропоновані ціни на природний газ із ресурсу компанії диференційовані у залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків з Нафтогазом», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Нафтогаз вже вдруге за останні 3 місяці підвищує ціни для суб'єктів господарювання. Зокрема, у травні ціни на газ зросли на 5,2-5,5%.

Також в уряді повідомили, що ведуть переговори з Міжнародним валютним фондом про ціни на газ для населення.

Раніше повідомлялось, що Російський Газпром розпочав процес розторгнення контрактів з Нафтогазом. За словами очільника компанії Олексія Міллера, переговори про продовження дії договорів зайшли в глухий кут.

Кабінет міністрів ухвалив пролонгацію на рік декількох кредитних ліній, які Укргазбанк видав Нафтогазу. Загальна сума кредитів сягає 3,5 мільярди гривень.

За перший квартал 2018 року Нафтогаз сплатив до бюджету 30,7 мільярдів гривень податків, що склало близько 18% всіх податкових надходжень.

Пов`язані новини