Стокгольмський арбітражний суд виніс часткове рішення у справі за позовом Укргазвидобування до ТОВ «Карпатигаз», яким розірвав договір про спільну діяльність.

Стокгольмський арбітражний суд виніс часткове рішення у справі за позовом Укргазвидобування до ТОВ «Карпатигаз», яким розірвав договір про спільну діяльність.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Договір було укладено з «Карпатигаз» та одним з акціонерів компанії Misen Enterprises AB (Швеція), про здійснення спільного видобутку газу.

«Суд встановив, що договір спільної діяльності було порушено як Misen Enterprises AB (не повністю внесена частка у спільну діяльність, лише 3,9 млн дол. із 12,5 млн дол.), так і ТОВ «Карпатигаз», яке не поставило передбачені договором вимірювальні станції», — зазначають у Нафтогазі.

Після розірвання договору про спільну діяльність, Укргазвидобування, яка належить Нафтогазу, може повноцінно використовувати газові свердловини та родовища, які раніше експлуатувались спільно з іноземним інвестором.

Нагадаємо, що з 2015 року Укргазвидобування здійснює розірвання договорів про спільну діяльність, які систематично порушувались операторами таких договорів. Національне антикорупційне бюро України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури здійснює з цього приводу ряд проваджень.

Раніше детективи Національного антикорупційного бюро України викрили схему розкрадання газу за пільговою ціною від держави і під час обшуків затримали чотирьох осіб.

28 серпня «Наші гроші» повідомили, що Солом’янський райсуд Києва дав дозвіл на вилучення оригіналів документів у Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, які можуть бути доказами у справі щодо маніпуляцій з обсягами пільгового газу Новояворівській ТЕЦ депутатами Дубневичами.

Поділитись: