ENRU

Виконано всі роботи для відновлення транспортування газу до ТЕЦ-6 — «Нафтогаз»

Приватне акціонерне товариство «Укртрансгаз» зняло обмеження на транспортування газу для теплоелектроцентралі ТЕЦ-6, які були введені раніше через накопичення боргів.

Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України».

Зазначається, що наразі здійснено усі необхідні роботи для відновлення транспортування газу для потреб ТЕЦ-6 у повному обсязі.

Очікується підтвердження від ПАТ «Київгаз» та споживача про готовність приймати газ.

У Нафтогазі підкреслили, що було прийнято рішення поновити газопостачання, зважаючи на «негативні соціальні наслідки обмеження подачі газу».

Рішення було прийняте попри наявність боргу за транспортування газу для виробництва електроенергії.

«Загальна заборгованість ПАТ «Київенерго» перед Укртрансгазом за послуги транспортування становить близько 330 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це майже половина заборгованості усіх виробників теплоенергії України перед Укртрансгазом.

Також у «Нафтогазі» повідомили, що 23 червня Київська міськдержадміністрація надіслала до «Укртрансгазу» листа, яким гарантувала контроль за виконанням «Київенерго» у строк до 30 червня своїх зобов’язань щодо погашення заборгованості перед «Укртрансгазом» у сумі 41 млн грн.

Разом з цим, у «Нафтогазі» зазначили, що якщо зобов’язання «Київенерго» по виплаті боргу до 30 червня не будуть виконані, газопостачання до ТЕЦ може бути знову обмежено.

Раніше радник міністра енергетики та вугільної промисловості Максим Білявський повідомив, що «Укртрансгаз» розпочав роботи з відновлення газопостачання на ТЕЦ-6.

Як відомо, на початку червня «Київтрансгаз» повністю зупинив газопостачання столичної ТЕЦ-6, яка забезпечує гарячою водою (а взимку — опаленням, — ред.) будинки Дарницького, Дніпровського, Подільського, Деснянського й Оболонського районів Києва.

Всього у зоні теплопостачання ТЕЦ-6 знаходиться 3 138 об'єктів, з них — 2 142 житлових будинків, 39 медичних закладів, 164 дитсадків та 670 відомств.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram