УКРАЇНА

Нафтогаз заплатить 26,73 млн грн за розробку документів для метрологічного центру

20 липня, 2018 11:00
УКРАЇНА/Нафтогаз заплатить 26,73 млн грн за розробку документів для метрологічного центру
Зберегти
Вигляд
Нафтогаз оголосив конкурс на придбання послуг з розробки технічних документів для побудови метрологічного центру. Очікувана вартість робіт складає 26,73 мільйони гривень.

Нафтогаз оголосив конкурс на придбання послуг з розробки технічних документів для побудови метрологічного центру. Очікувана вартість робіт складає 26,73 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Зокрема, в рамках конкурсу, має бути розроблено техніко-економічне обґрунтування, проект та робочу документацію.

Однією з ключових умов Нафтогазу є максимальне використання уже закупленого обладнання для метрологічного центру в рамках технічної допомоги ЄС та Нідерландів.

Конкурс проведуть через систему Prozorro, максимальна вартість робіт не повинна перевищувати 26,73 мільйони гривень.

За даними Нафтогазу, метрологічний центр має за допомогою сучасного вимірювального обладнання та еталонів забезпечити калібрування та випробування засобів вимірювання об’єму та об’ємної витрати, фізичних параметрів та компонентного складу природного газу.

Напередодні у Нафтогазі оголосили ще один конкурс на придбання послуг з оцінки кредитного рейтингу компанії. Цей лот Нафтогаз оцінив у 4 мільйони гривень.

Раніше повідомлялось, що премії керівництву Нафтогазу перевірить рахункова палата.

Нагадаємо, що Нафтогаз виплатить 41 співробітнику $46 млн премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Сума, яку компанія вирішила виплатити своїм співробітникам, складає 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 мільярди доларів) та складе 46,3 мільйони доларів. При цьому преміювати вирішили 41 особу, яка «прямо чи опосередковано внесла значний вклад у досягнення результату».

Більше про:
# Нафтогаз
# Prozorro
Пов`язані новини