УКРАЇНА

Нафтогаз заплатить 4 млн грн за оцінку свого кредитного рейтингу

13 липня, 2018 13:23
УКРАЇНА/Нафтогаз заплатить 4 млн грн за оцінку свого кредитного рейтингу
Зберегти
Вигляд
Нафтогаз оголосив про відкритий конкурс на закупівлю послуг з присвоєння компанії кредитного рейтингу для розміщення єврооблігацій.

Нафтогаз оголосив про відкритий конкурс на закупівлю послуг з присвоєння компанії кредитного рейтингу для розміщення єврооблігацій.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Очікувана вартість послуги, за даними Нафтогазу, не має перевищувати 3,99 мільйонів гривень.

«Основні завдання, які мають бути реалізовані, включають: проведення командою аналітиків переможця тендеру аналітичного огляду діяльності компанії, присвоєння кредитного рейтингу на підставі підготовленого аналітичного огляду; оприлюднення кредитного рейтингу компанії англійською мовою на власному офіційному сайті», — йдеться у повідомленні прес-служби Нафтогазу.

Там також повідомляють, що однією з вимог до компанії, яка здійснюватиме надання кредитного рейтингу, є наявність статусу Національно визнаної статистичної рейтингової організації (відповідно до закону США).

Закупівля послуги відбуватиметься в системі Prozorro.

Раніше повідомлялось, що премії керівництву Нафтогазу перевірить рахункова палата.

Нагадаємо, що Нафтогаз виплатить 41 співробітнику $46 млн премії за перемогу у Стокгольмському арбітражі. Сума, яку компанія вирішила виплатити своїм співробітникам, складає 1% від суми виграшу в арбітражі (4,6 мільярди доларів) та складе 46,3 мільйони доларів. При цьому преміювати вирішили 41 особу, яка «прямо чи опосередковано внесла значний вклад у досягнення результату».

Пов`язані новини