Життя

Наглядова рада Громадського телебачення обрала виконавчого директора

Життя/Наглядова рада Громадського телебачення обрала виконавчого директора
Зберегти
Вигляд
lead
Наглядова рада Громадського телебачення обрала нову виконавчу директорку. Нею стала Марина Голота, яка має великий досвід управлінської діяльності. На посаду новообрана директорка вступить 5 лютого 2019 року.

Упродовж останніх 12 років Марина Голота була операційною директоркою компанії «Sayenko Kharenko» — однієї з найуспішніших юридичних фірм України. Марина займалася адміністративним управлінням компанії, брала участь в управлінні персоналом і контролем та оптимізацією діяльності фірми.

«Марина Голота є саме тим творчим керівником, якого ми шукали, — зазначили представники Наглядової ради Громадського телебачення на засіданні 20-го листопада — Вона успішно побудувала процеси в компанії в схожих умовах: природний стартап, який розвивався і ставав організацією. Марина близька Громадському і ціннісно, і своєю оцінкою її завдань та пріоритетів. Наглядова рада вважає, що кандидатка зможе забезпечити реалізацію нової стратегії, налаштувати ефективні робочі процеси та взаємодію в творчому спрацьованому колективі».

До складу Наглядової Ради входять керівник управлінських програм бізнес-школи KMBS Едуард Мальцев, викладач Школи журналістики УКУ Ігор Балинський, польсько-британський телеменеджер Мачек Бернард-Речинський, британський письменник Пітер Померанцев та програмна директорка ПАТ «НСТУ» Дарія Юровська, експертка Chatham House Орися Луцевич, адвокатка родин Небесної сотні Євгенія Закревська, філософ Михайло Мінаков.

«Я тривалий час працювала в юридичному секторі, тож робота в медіа — це новий виклик, — зазначила Марина Голота. — Як професіонал, я зараз перебуваю на тому етапі життя, коли потребую нових звершень. Я обрала Громадське телебачення, оскільки, на мою думку, це дуже динамічне і новітнє медіа, в якому кожен знайде щось для себе. І це чудово, що новий період мого професійного життя супроводжуватиметься роботою в секторі, який несе користь суспільству».

«Обрання такого фахівця як Марина Голотановий етап для нашої організації, зокрема задля професіоналізації управління. — говорить голова ГО «Громадське телебачення» Наталя Гуменюк. Це загалом чудовий крок для ринку незалежних ЗМІ, який ми підсилюємо топ-менеджером з корпоративного сектору. Спілкуючись з кандидатами та кандидатками, я особисто надзвичайно потішена, що в країні є досвідчені управлінці, які хочуть перейти в іншу сферу і працювати заради суспільного блага. Громадське ухвалило нову Стратегію на 2019-2021 роки, тому тішуся, що в Новий рік ми входимо з новим керівником. Нам також пощастило, що шукати виконавчого директора нам безкоштовно допомогла одна з найкращих світових HR-компаній Odgers Berndtson, яка також шукає реформаторів для уряду».

Odgers Berndtson є однією з найуспішніших рекрутингових компаній світу й одна з небагатьох в Україні, що займається пошуком топ-менеджерів, із Громадським працювала pro bono.

Відповідно до статуту ГО «Громадське телебачення» виконавчий директор не впливає на редакційну діяльність організації. Пріоритет для Марини Голоти — впроваджувати стратегію організації у співпраці з командою та шукати найефективніших методів реалізації поставлених завдань. Серед посадових обов’язків новообраної директорки — бізнес-розвиток організації, диверсифікація джерел фінансування, розвиток партнерств, просування та маркетинг Громадського, технологічний та діджитал розвиток медіа-організації.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини