Наглядова рада Приватбанку призначила чеха Петра Крумханзла на посаду голови правління банку.

Наглядова рада Приватбанку призначила чеха Петра Крумханзла на посаду голови правління банку. Тепер Національний банк України має затвердити подані Наглядовою радою відповідні документи.

Про це повідомляє прес-служба Привату.

«У процесі оцінки кандидатів на посади у Правлінні Приватбанку, ми передусім керувалися такими критеріями як високий професіоналізм, досвід роботи у провідних банках ЄС, орієнтованість на результат, ґрунтовний досвід з операційного управління та впровадження інструментів контролю», сказав Енгін Акчакоча, голова Наглядової ради банку.

Петр Крумханзл народився в 1966 році та закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук з математики в 1990 році. Він обіймав вищі керівні посади у провідних банках Європейського союзу.

У Приваті наголосили, що Крумханзл під час кризи 2008 року в Україні обіймав посаду члена правління з операційних питань в Райффайзен Банк Аваль. Тоді він досягнув суттєвого зменшення витрат за рахунок реструктуризації мережі відділень та впровадження нових бізнес-моделей, а також адаптував банк до несприятливих ринкових умов. 

Крім того Крумханзл працював на посаді члена правління з операційних питань у компанії, створеній австрійським урядом. Він займався управлінням проблемними активами та врзначенням корпоративної стратегії.

Його останній досвід роботи був пов’язаний з ринком Китаю, де Петр на посаді члена правління з операційних питань Home Credit, керував усіма операціями банку, в складі якого працювало понад 85 тисяч людей.

Крумханзл вільно володіє англійською та російською мовами.

Нагадаємо, що наприкінці червня Олександр Шлапак подав наглядовій раді фінустанови заяву про відставку. Тоді ж виконвачкою обов’язків голови правління банку призначили Галину Пахачук.

Поділитись: