УКРАЇНА

Найбільшу зарплатню з очільників міст Київщини отримує голова Борисполя — «Чесно»

13 червня, 2018 16:03
УКРАЇНА/Найбільшу зарплатню з очільників міст Київщини отримує голова Борисполя — «Чесно»
Зберегти
Вигляд
Громадський рух «Чесно» представив рейтинг зарплат очільників міст Київської області у 2017 році.

Громадський рух «Чесно» представив рейтинг заробітних плат очільників міст Київської області у 2017 році.

Про це йдеться на сайті «Чесно».

Найбільше у 2017 році заробляв міський голова Борисполя Анатолій Федорчук від партії «Наш Край» — понад 471 тисячу гривень, тобто майже 40 тисяч гривень на місяць.

На другому місці опинився очільник Славутича, самовисуванець Юрій Фомічев. За 2017 рік екс-регіонал заробив майже 464 тисячі гривень (майже 39 тисяч гривень на місяць).

Слідом йде міськголова Броварів, самовисуванець Ігор Сапожко. У 2017 році він отримав майже 460 тисяч гривень зарплатні, тобто 38 тисяч гривень на місяць.

Найменшу зарплатню у минулому році отримав очільник Ірпеня Володимир Карплюк від партії «Нові обличчя» — понад 114 тисяч гривень, тобто менше 10 тисяч гривень на місяць.

Статистика доходів очільників міст Київської області Інфографіка руху «Чесно»

Слід зауважити, що, за інформацією «Чесно», він володіє маєтками у Польщі, а також задекларував 67 квартир

Карплюк є фігурантом антикорупційного розслідування. Його підозрюють у незаконному виведенні з лісового фонду ділянок землі і їх подальшій забудові.

Підозру очільнику Ірпеня вручили у грудні 2017 року.

Карплюка та очільника Бучі Анатолія Федорука підозрюють у незаконному виведенні з лісового фонду ділянок землі і їх подальшій забудові загальною площею 890 гектарів.

Мер Ірпеня Карплюк зізнався, що його завчасно повідомили, що Генпрокуратура готує його затримання й надав Громадському документи, на підставі яких проводилися обшуки.

За даними ГПУ, Карплюк і Федорук протягом 2006-2012 років незаконно відводили земельні ділянки у власність свого оточення і потрібним людям з Києва. Зокрема, 14 гектарів лісових угідь отримав екс-заступник голови Верховної Ради Ігор Калетник.

У серпні минулого року міськголова Ірпеня Карплюк повернувся на роботу.

Пов`язані новини