УКРАЇНА

Найпопулярнішими напрямами серед абітурієнтів стали філологія та право — Міносвіти

14 вересня, 2017 19:25
УКРАЇНА/Найпопулярнішими напрямами серед абітурієнтів стали філологія та право — Міносвіти
Зберегти
Вигляд
lead
Цьогорічні абітурієнти частіше за все при вступі до університетів обирали спеціальності «Філологія», «Право» та «Менеджмент». На них було подано відповідно 85 526, 74 055 та 59 393 тисяч заяв

Цьогорічні абітурієнти частіше за все при вступі до університетів обирали спеціальності «Філологія», «Право» та «Менеджмент». На них було подано відповідно 85 526, 74 055 та 59 393 тисяч заяв.

Про це повідомляє Міністерство освіти.

Також серед лідерів «Медицина», «Комп’ютерні науки», «Туризм», «Середня освіта», «Психологія» і «Економіка» (від 46 тисяч до 40 тисяч заяв).

Останньою у десятці найпопулярніших напрямків стала «Інженерія програмного забезпечення» – 33 001 заяв.

«Ми бачимо, що традиційно такі спеціальності як «Право», «Менеджмент», «Туризм» та «Економіка» залишаються одними із найбільш популярних у абітурієнтів навіть при тому, що вони не затребувані на ринку праці. При цьому високі щаблі у рейтингу займають й потрібні економіці спеціальності, такі як  «Комп’ютерні науки» та «Інженерія програмного забезпечення», — сказав директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Найменш затребуваними цього року виявилися «Богослов’я» (185 заяв без урахування духовних ВНЗ) та «Гідроенергетика» (193).

«На жаль, серед найменш популярних спеціальностей залишаються й ті, які зараз потрібні на ринку праці, наприклад, спеціальність «Атомна енергетика», — сказав Шаров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вступні коефіцієнти б'ють повз ціль» — експерт з освіти про нововведення для абітурієнтів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини