На прохід до другого туру президентських виборів 2019, який може відбутися 21 квітня, найбільше шансів мають комік Володимир Зеленський і чинний президент Петро Порошенко.

Про це свідчать результати дослідження Центру соціальних і маркетингових досліджень «Социс», яке провели з 20 по 25 березня 2019 року.

Серед тих, хто повністю або скоріше впевнений, що візьме участь в голосуванні на виборах, найбільше готові підтримати Зеленського (24,6%). Друге місце у рейтингу посідає Петро Порошенко (14,8%). За Юлію Тимошенко готові проголосувати 8,7%.

За Юрія Бойка готові віддати свої голоси 7,9% опитаних, за Анатолія Гриценка — 6,4%, Олега Ляшка — 5,3% відповідно. Решта набирають менше 4% голосів.

За даними опитування, найбільш вірогідним переможцем на президентських виборах респонденти вважають Зеленського — 28,5%. У перемогу Порошенко вірять 25,7% опитаних, а в перемогу Тимошенко − 12,7%. Майже чверть опитаних (24,4%) ще не змогли визначитися з тим, хто саме стане наступним президентом України. 

Під час дослідження опитали 2 тисячі респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької і Луганської областей). Статистична похибка дослідження: +/- 2,1%.

Раніше соціолог описав портрети виборців Зеленського, Тимошенко та Порошенка.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня

Поділитись: