Політики Юлія Тимошенко, Ігор Смешко та Юрій Бойко лідирують серед тих, кого українці хотіли би бачити на посаді прем’єр-міністра.

Про це свідчать результати опитування, проведеного центром «Соціальний моніторинг», Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка і соціологічною групою «Рейтинг».

Так, серед респондентів 10,2% хочуть бачити в кріслі прем’єра лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко, 10% — екс-кандидата в президенти Ігоря Смешка, а 9,7% — члена «Опозиційної платформи — за життя» Юрія Бойка.

Далі йдуть чинний прем’єр-міністр Володимир Гройсман (8,8%), лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко (7,1%), лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко (4,4%), чинний президент Петро Порошенко (3,9%) і міськголова Львова, лідер «Самопомочі» Андрій Садовий (3,7%).

Всього в період з 30 квітня до 10 травня було опитано 3 тисячі респондентів. Стандартна похибка вибірки не перевищує 1,83%.

Нагадаємо, згідно з цим же опитуванням, партії обраного президента Володимира Зеленського та кума Путіна Віктора Медведчука мають більше підтримки, ніж сили Порошенка і Тимошенко.

Чергові парламентські вибори в Україні мають відбутися 27 жовтня.

Поділитись: