Найпопулярніший стрімер планети, — 28-річний мультимільйонер Тайлер «Ninja» Блевінс, — оголосив, що з 1 серпня проводитиме трансляції на Mixer — стрімінговій платформі від Microsoft. Контракт Блевінса з Mixer ексклюзивний, що означає його відхід із Twitch, на якій він працював із 2011 року. Скільки коштував його перехід — можна тільки здогадуватися.

Блевінс отримав популярність завдяки трансляціям своєї гри у Fortnite і став першим, хто набрав більше 10 млн підписників на сервісі. Наразі в нього майже 15 млн фоловерів і 437 млн ​​переглядів, що робить його абсолютним лідером на Twitch. На початку 2019 року Блевінс заробляв на онлайн-трансляціях більше $ 500 тисяч на місяць, за іншою інформацією — понад $ 600 тисяч. Він потрапив на обкладинку спортивного журналу ESPN, взяв участь у шоу американської телеведучої Еллен Дедженерес і навіть зіграв у Fortnite з репером Дрейком.

Тепер Ninja вестиме стріми на Mixer — платформі з набагато меншим охопленням, яка належить Microsoft. Імовірно, найближчим часом за ним підуть і інші суперзірки Twitch.

Додаток Mixer за замовчуванням вбудований у продукти Microsoft: ігрову приставку Xbox One і операційну систему Windows 10.

Зараз розмір аудиторії Mixer непорівнянний із показниками Twitch: на останній у 2019-му році припадає 72% всього часу, що витрачається на перегляд прямих трансляцій, тоді як на платформу Microsoft — тільки 3%. Це пояснюється тим, що Mixer офіційно запустили у 2016 році, а Twitch — в 2011-му. Участь світових знаменитостей типу Ninja має залучити до Mixer нову аудиторію і змінити роль цієї платформи на ринку стрімінгу.

За заявою розробників Mixer, головна особливість платформи — затримка менше секунди. На інших сервісах вона може досягати більше десяти.

Сума, яку отримає стрімер, не розкривається, але менеджери Ninja вже заявили, що не у грошах справа. У Mixer більш молода аудиторія, яка найчастіше грає на консолях. Багато в чому це і стало причиною рішення Блевінса. Тому скільки коштував його перехід на Mixer можна тільки здогадуватися.

За інформацією агентства Reuters, за кілька годин гри у мережевий шутер Apex Legends його творець Electronic Arts заплатили Блевінсу близько мільйонів доларів. Нарізка цієї трансляції набрала на YouTube-каналі Ninja майже три мільйона переглядів. 

Поділитись: