Війна / Крим

Напад і стрілянина у Керчі: у коледжі відновили навчання

«КрымИнформ»
Війна/Крим/Напад і стрілянина у Керчі: у коледжі відновили навчання
Зберегти
Вигляд
У приміщенні Керченського політехнічного коледжу в анексованому Криму, де у жовтні студент нібито влаштував стрілянину і підірвав саморобну вибухівку, вперше розпочалось навчання студентів. Пари проходять в уцілілому крилі будівлі, повідомляє агентство «КрымИнформ».

Будівля складається з двох блоків, що поєднані переходом. Епіцентр вибуху припав на перехід та перший поверх, які зараз не експлуатуються. В іншому корпусі зробили ремонт і студенти почали навчання.

«Для того, щоб розпочати заняття в будівлі довелось відновлювати запасний вихід, який не використовувався з 1970-х років і перебував у аварійному стані», — йдеться у повідомленні.

Наразі там обладнали ганок та встановили нові двері з металопластику. Також найближчим часом обладнають освітлення на вході до приміщення.

Зазначається, що понад 500 тисяч рублів на ремонт будівлі виділив суднобудівний завод «Залив».

Після трагедії студенти коледжу займались в іншому корпусі, а навчання проходило у дві зміни. Головний вихід і найбільш пошкоджені частини будівлі від вибуху залишаються закриті.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Ми тут — найліпший ОМОН» — мама школяра з Керчі

Нагадаємо, 17 жовтня в політехнічному коледжі в анексованій Керчі стався вибух та стрілянина. Унаслідок стрілянини 21 людина загинула та понад 50 постраждали. За версією російських правоохоронців, стрілянину влаштував — 18-річний Владислав Росляков, студент цього коледжу. Також силовики РФ заявили, що він застрелився після нападу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибух і стрілянина в коледжі Керчі: що відомо

У Росії вибух спочатку визнали терактом, а пізніше перекваліфікували справу на масове убивство. Родичам загиблих виплатять по мільйону рублів. В анексованому Криму оголосили триденний траур за загиблими. Україна через вибух посилила охорону державного кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ненавидів технікум»: як стрілок у Керчі повторив убивства в американській школі «Колумбайн»

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Місто могильної тиші: спецрепортаж із Керчі

/Анна Кириченко

Пов`язані новини