Правоохоронці вилучать відео з камер та з’ясовують обставини нападу на екс-керівника одеського «Правого сектора» Сергія Стерненка, коли той смертельно поранив чоловіка, за його словами, під час самооборони.

Правоохоронці вилучать відео з камер та з’ясовують обставини нападу на екс-керівника одеського «Правого сектора» Сергія Стерненка, коли той смертельно поранив чоловіка, за його словами, під час самооборони.

Про це повідомив радник начальника Одеської поліції Руслан Форостяк у Facebook.

«Зараз проводиться необхідний комплекс слідчих дій, піднімається відео з камер, вночі не хотілось турбувати громадян, з’ясовуються всі обставини та хронологія, ніхто нічого не буде приховувати, журналісти та суспільство отримає неупереджену та достовірну інформацію що не є таємницею слідства» — написав він.

Форостяк зазначив, що наразі, незважаючи на покази учасників цього інциденту, поліція розглядає усі можливі версії подій, від банального побутового конфлікту чи пограбування (коли сторони раніше були навіть не знайомі) до умисного нападу з політичних мотивів через його громадську діяльність.

«Починається багато спекуляцій та маніпуляцій навколо цього починаючи від використання самого інциденту у ворожій пропоганді закінчуючи теоріями змови», — додав він.

 Радник начальника Одеської поліції розповів, що факт нанесення смертельних поранень ножем вимагає неупередженного та об'єктивного розгляду, а не на підставі пояснень особи що їх вчинила, — Стерненка.

«Окремо є факт, коли особу залишили в безпорадному стані, вона стекла кров’ю у прямому ефірі, ніхто навіть не намагався з’ясувати її стан чи надати допомоги, ні випадкові перехожі чи очевидці, ні медики що були на місці, це також не можна ігнорувати» — прокоментував він бездіяльність свідків та медиків, які не надали допомоги пораненому, внаслідок чого той помер.

У поліції також розповіли, чому раніше не надали охорону екс-лідеру «Правого сектору» Одеси Стерненку.

Нагадаємо, у ніч проти 25 травня екс-лідер одеського «Правого сектору» Стерненко заявив про замах на нього з боку двох чоловіків та оприлюднив відео затримання одного з них.

Поліція затримала другого фігуранта та встановила особу загиблого та розслідує інцидент як умисне вбивство, замах на умисне вбивство і нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile