Правоохоронці не надали охорони екс-керівнику одеського «Правого сектору» Сергію Стерненку, оскільки справу про попередній напад було розкрито й у слідства не було підстав вважати його проявами тиску.

Правоохоронці не надали охорони екс-керівнику одеського «Правого сектору» Сергію Стерненку, оскільки справу про попередній напад було розкрито й у слідства не було підстав вважати його проявами тиску.

Про це повідомив радник начальника Одеської поліції Руслан Форостяк у Facebook.

Він гагадав, що раніше поліція розслідувала правопорушення в яких фігурував Стерненко.

«Як відомо на нього буквально на травневі було скоєно напад, нападник був затриманий, посередника розкрито (він встиг втекти напередодні нападу за кордон), і головне — замовника встановлено», — зазначив він.

«У слідства не має підстав вважати це проявами тиску чи то якоїсь злочинної влади чи то прихованих сепарів, все банальніше і простіше — кримінал, і це виявилось вирішальним фактом чому йому не надали охорону, бо справа фактично була розкрита», — наголосив Форостяк.

Вранці 1 травня в Одесі скоїли напад на колишнього главу місцевого відділення «Правого сектора» Сергія Стерненка.

У ніч проти 25 травня екс-лідер одеського «Правого сектору» Стерненко заявив про замах на нього з боку двох чоловіків та оприлюднив відео затримання одного з них. За словами Стерненка це третій напад на нього за останні місяці.

«Ми вважаємо, що це відповідь на нашу громадянську позицію. Це вже не перший напад і ми просили поліцію надати Сергію охорону. Охорону так і не надали, ви бачите, до чого це призвело», — сказала у коментарі Громадському дружина Стерненка Наталія Усатенко.

Поліція затримала другого фігуранта та встановила особу загиблого та розслідує інцидент як умисне вбивство, замах на умисне вбивство і нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Поліція вилучила відео з камер та розглядає усі можливі версії подій, від банального побутового конфлікту чи пограбування до умисного нападу з політичних мотивів через його громадську діяльність.

 

 

Поділитись: