Життя / Соціальний захист

Напад на коледж у Керчі: депутати Шуфрич і Вілкул зареєстрували постанови про оголошення дня жалоби

Життя/Соціальний захист/Напад на коледж у Керчі: депутати Шуфрич і Вілкул зареєстрували постанови про оголошення дня жалоби
Зберегти
Вигляд
Народні депутати від фракції «Опозиційний блок» Нестор Шуфрич та Олександр Вілкул зареєстрували у Верховній Раді постанови про оголошення в Україні дня жалоби через масове убивство у коледжі в Керчі.

Вілкул зареєстрував «проект Постанови про оголошення в Україні дня жалоби у зв'язку із багаточисельними людськими жертвами внаслідок трагедії в місті Керчі Автономної Республіки Крим 17 жовтня 2018 року» №9216.

Шуфрич зареєстрував «проект Постанови про оголошення в Україні дня трауру» №9215.

Як повідомлялося, користувачі соцмереж в Україні закликають владу оголосити загальнонаціональну жалобу за загиблими унаслідок стрілянини і вибуху у коледжі в Керчі.

У четвер 18 жовтня на засіданні Верховної Ради депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час стрілянини у технікумі Керчі, що в анексованому Криму. Однак, загальнонаціональна жалоба в Україні досі не оголошена.

Раніше секретар Комітету Ради з національної безпеки та оборони Іван Вінник у коментарі Громадському повідомив, що найбільш правильною реакцією України на масове убивство у Керчі має бути не траур, а дієве покарання винних.

Нагадаємо, 17 жовтня в політехнічному коледжі в Керчі стався вибух та стрілянина. Унаслідок стрілянини 21 людина загинула та понад 50 постраждали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибух і стрілянина в коледжі Керчі: що відомо

Підозрюваний у стрілянині — 18-річний Владислав Росляков, студент цього коледжу. Він застрелився після нападу.

У Росії вибух спочатку визнали терактом, а пізніше перекваліфікували справу на масове убивство. Родичам загиблих виплатять по мільйону рублів. В анексованому Криму оголосили триденний траур за загиблими. Україна через вибух посилила охорону державного кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ненавидів технікум»: як стрілок у Керчі повторив убивства в американській школі «Колумбайн»

Пов`язані новини