УКРАЇНА

Напад на Найєма: депутат вважає «неадекватними» рішення суду щодо затриманих

3 травня, 2018 17:57
УКРАЇНА/Напад на Найєма: депутат вважає «неадекватними» рішення суду щодо затриманих
Зберегти
Вигляд
Народний депутат Мустафа Найєм заявив, що вважає неадекватним запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту для чоловіків, які напали на нього у центрі Києва.

Народний депутат Мустафа Найєм заявив, що вважає неадекватним запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту для чоловіків, які напали на нього у центрі Києва.

Про це Найєм написав у Facebook.

«Вважаю запобіжний захід у вигляді домашнього арешту неадекватним», — зазначив депутат.

Він вважає, що втеча одного з фігурантів справи є достатньою підставою для максимального контролю за пересуванням підозрюваних.

Найєм висловив подив стосовно того, що суд обрав різний запобіжний захід для нападників на нього, хоча ступінь їх участі у правопорушенні ще не встановлена.

Також депутат вважає, що прокурор по першому підозрюваному був «відверто сильнішим», ніж прокурор по двом іншим.

«Результат відповідний: один нападник — з цілодобовим домашнім арештом і електронним браслетом, двоє інших — без браслетів і під «арештом» будуть перебувати лише уві сні», — написав Найєм.

Він додав, що не знає аргументації суду, бо поки не отримав повного тексту рішення.

Раніше адвокатка Мустафи Найєма заявила про погрози у бік депутата. А брат депутата Масі Найєм заявив, що його стан після нападу погіршується.

Нагадаємо, увечері 30 квітня на народного депутата від БПП Мустафу Найєма скоїли напад невідомі. Інцидент стався у центрі Києва у результаті конфлікту на дорозі. Депутат із травмами потрапив у відділення швидкої допомоги. Найєм пізніше додав, що цей інцидент не стосується його депутатських повноважень та політичної діяльності.

Поліція Києва порушила справу за статтею «хуліганство» за фактом нападу на депутата. У цьому проваженні затримали лише трьох осіб. Водночас брат Мустафи Найєма Масі заявив, що серед затриманих правоохоронцями немає того, хто побив депутата.

1 травня прокуратура Києва оголосила підозри трьом нападникам.

/Павло Калашник

Пов`язані новини