УКРАЇНА

Напад на одеського активіста Михайлика: до розслідування долучили СБУ

23 вересня, 2018 14:10
УКРАЇНА/Напад на одеського активіста Михайлика: до розслідування долучили СБУ
Зберегти
Вигляд
Для розслідування збройного нападу на одеського активіста, керівника місцевого осередку партії «Сила людей» Олега Михайлика долучили Службу безпеки України.

Для розслідування збройного нападу на одеського активіста, керівника місцевого осередку партії «Сила людей» Олега Михайлика долучили Службу безпеки України.

Про це повідомляє прес-служба поліції Одеської області.

До посиленої слідчо-оперативної групи увійшли працівники СБУ, оперативники, та, за даними поліції, — найдосвідченіші слідчі. Очолює групу процесуальний керівник з прокуратури Одеської області.

«Нагадаємо, що досі тривають подворові обходи та опитується оточення потерпілого, свідки. Слідство розглядає декілька версій нападу», — додали в поліції.

Зазначимо, що СБУ також долучилося і до розслідування нападу з кислотою на радницю міського голови Херсона Катерину Гандзюк.

Увечері 22 вересня в Одесі стріляли в активіста, керівника міської організації партії «Сила людей» Олега Михайлика, він потрапив до лікарні у важкому стані.

Очільник поліції розповів, що слідство розглядає декілька версій нападу, зокрема пов'язані з громадською і журналістською діяльністю Михайлика.

У політичній партії «Сила людей» заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси.

Станом на ранок 23 вересня Олег Михайлик прийшов у лікарні до свідомості. Його готують до операції. У лікарні Михайлику надали охорону.

Пов`язані новини