Херсонська обласна державна адміністрація готова надати будь-яку допомогу постраждалим унаслідок нападу у коледжі Керчі в анексованому Криму. Про це у коментарі Громадському повідомив Юсуф Куркчі, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій.

«Я знаю, що Херсонська обласна державна адміністрація, в обличчі Анатолія Гордєєва, виявила готовність надати будь яку допомогу постраждалим і якщо будуть якісь звернення, ми будем знати результати», — сказав він.

На питання, чи будуть, на його думку, постраждалі звертатись за допомогою, він відповів: «Ми говоримо про те, що ми готові».

Крім того, Куркчі висловив думку, що «не можна говорити, що Україна не співчуває і не проявляє солідарність».

«Я знаю, що багатьох державних установ висловили своє співчуття родинам (загиблим, ред.) через свої акаунти в соціальних мережах. Тернопільська міськрада оголосила день жалоби...», — зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми побачили мертву дівчину — тоді й почалася паніка»: очевидці — про стрілянину в Керчі та загиблих друзів

Нагадаємо, 17 жовтня в політехнічному коледжі в Керчі стався вибух та стрілянина. Унаслідок стрілянини 21 людина загинула та понад 50 постраждали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибух і стрілянина в коледжі Керчі: що відомо

Підозрюваний у стрілянині — 18-річний Владислав Росляков, студент цього коледжу. Він застрелився після нападу.

У Росії вибух спочатку визнали терактом, а пізніше перекваліфікували справу на масове убивство. Родичам загиблих виплатять по мільйону рублів. В анексованому Криму оголосили триденний траур за загиблими. Україна через вибух посилила охорону державного кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ненавидів технікум»: як стрілок у Керчі повторив убивства в американській школі «Колумбайн»

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile