Шевченківський суд ухвалив запобіжний захід трьом нападникам на депутата від «Блоку Петра Порошенка» Мустафи Найєма — 2 місяці особистих зобов’язань: прибувати на виклик слідчого, прокурора, суду; повідомляти слідчого, прокурора про зміну свого місця проживання; здати на зберігання документи, які дають право на виїзд за кордон. Наступний судовий розгляд у справі запланований на 29 листопада.

Обвинувачені у нападі: Саітов Магомед-Саліх Арбуєвіч, громадянин РФ; Саітов Ахмед Абубакарович, громадянин України; Темербулатов Умолта Русланович, громадянин РФ. Ще один нападник — Саітов Магомед-Амін — втік до Баку.

Увечері 30 квітня на народного депутата від БПП Мустафу Найєма скоїли напад. Інцидент стався у центрі Києва у результаті конфлікту на дорозі. Депутат із травмами потрапив у відділення швидкої допомоги. Найєм пізніше додав, що цей інцидент не стосується його депутатських повноважень та політичної діяльності.

Поліція Києва порушила справу за статтею «хуліганство» за фактом нападу на депутата. У цьому проваженні затримали лише трьох осіб. Водночас брат Мустафи Найєма Масі заявив, що серед затриманих правоохоронцями немає того, хто побив депутата.1 травня прокуратура Києва оголосила підозри трьом нападникам.

/Інна Савіцька

Поділитись: