Напередодні президентських виборів електорат лідерки Батьківщини Юлії Тимошенко допускав підтримку Володимира Зеленського, а електорат Анатолія Гриценка — Зеленського та Петра Порошенка. Ідеться про той випадок, якби їхній кандидат не брав участі у виборах.

Про це йдеться у дослідженні соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 22-27 березня.

Потенційні виборці Тимошенко допускали підтримку Зеленського (який за даними екзит-полу та попередніми даними протоколів ЦВК, проходить до другого туру), Гриценка та Ляшка.

Виборці Гриценка допускали підтримку Зеленського, Порошенка та Ігоря Смешка. Виборці Олександра Вілкула — Юрія Бойка.

«Найстійкішими» служба назвала виборців Порошенка — більшість не збиралася підтримувати будь-якого іншого кандидата, утім допускала незначні «перетоки» лише до Гриценка.

Прихильники Ігоря Смешка, який за даними екзит-полу посів 6 позицію, допускали підтримку Зеленського та Гриценка, а виборці Олега Ляшка допускали підтримку Тимошенко, Гриценка та Зеленського. Виборці Руслана Кошулинського — Гриценка та Порошенка.

Центральна виборча комісія вже опрацювала понад 60% проколівголосування на виборах президента. Підтримка Володимира Зеленського росте, Петра Порошенка та Юлії Тимошенко — падає.

Нагадаємо, згідно з даними Національного екзит-полу, до другого туру президентських виборів виходять Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

Явка на виборах президента по країні 64%: найактивніше голосувала Львівщина.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: