Георгій Логвинський у студії Громадського, 14 травня 2019 року
Фото:

Євген Жулай/Громадське

Депутат від «Народного Фронту» Георгій Логвинський заявив, що партія як така не буде брати участі у парламентських виборах восени — відбудеться ребрендинг об'єднання. Про це Логвинський заявив в ефірі Громадського.

«Народний Фронт» взагалі як «Народний Фронт» більше не буде існувати на наступних виборах. Буде стовідсотковий ребрендинг, я думаю, що зміняться гравці. Думаю, що буде об’єднання з іншими політичними силами і ми побачимо певний блок або об’єднання, які можуть бути представлені на наступних парламентських виборах», — сказав депутат.

На питання ведучого, хто має стати лідером цього майбутнього об'єднання, Логвинський відповів:

«Я впевнений, що лідери «Народного Фронту», вони так само будуть підтримувати (новий формат, ред.)... Зараз, на скільки я чув, ідуть перемовини з прем'єр-міністром паном Гройсманом, частиною «Блоку Петра Порошенка», можливо... Може, навіть з Юлією Тимошенко ідуть якісь розмови».

За декілька годин після ефіру на Громадського Логвинський у себе на сторінці у Facebook наголосив, що його фраза про те, що партії «Народний Фронт» не буде у парламенті — це його особиста думка.

«Дана фраза базується на тому, що «Народний Фронт», з його сильними лідерами і командою, в майбутньому може стати основою для об'єднання сил і політиків, які сповідують демократичні та європейські цінності і євроінтеграційний курс України», — зазначив Логвинський.

Раніше прем'єр-міністр Гройсман, який збирається йти на парламентські вибори з новою політсилою, виступив проти їхнього дострокового проведення. Гройсман також заявляв, що готовий очолити уряд після виборів восени 2019 року.

Гройсман анонсував, що сформує нову політичну силу для участі у виборах до Верховної Ради, які відбудуться восени 2019 року. У новій політсилі, за його словами, мають бути люди із сучасним мисленням, досвідом, і розумінням, як втілювати ідеї.

Чергові парламентські вибори в Україні мають відбутися 27 жовтня.

Поділитись: