Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров отримав паспорт громадянина Великої Британії з серійним номером 508434080 у січні 2013 року.

Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров отримав паспорт громадянина Великої Британії з серійним номером 508434080 у січні 2013 року.

Про це заявив під час судового засідання прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Роман Симків, передає кореспондент Громадського.

Такі дані слідчі отримали від посольства Великої Британії. Також у рамках міжнародної правової допомоги була допитана уповноважена представниця Британії, якій Насіров нібито надавав документи для отримання паспорту, стверджують у САП.

«Відтак, підозрюваний Насіров не здав уповноваженим органам два своїх паспорти: паспорт громадянина Великої Британії і другий свій закордонний паспорт», — сказав прокурор.

У свою чергу, адвокати заперечують слова прокурора і називають їх «популізмом».

Нагадаємо, у суді щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова оголосили перерву для того, щоб на засідання приїхали його дружина і тесть

Напередодні дружина глави ДФС Насірова Катерина Глімбовська заявила, що готова посидіти в СІЗО замість нього, щоб він зміг поїхати в США на лікування. 

2 березня детективи НАБУ вручили підозру главі ДФС Роману Насірову. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень, заявив прокурор САП Назар Холодницький.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

7 березня суд заарештував голову ДФС Насірова на два місяці з заставою у 100 млн гривень.16 березня главу ДФС Насірова випустили з Лук’янівського СІЗО.

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявили, що дружина Насірова внесла за нього заставу в розмірі 100 млн гривень. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: