За тимчасово відстороненого голову Державної фіскальної служби Романа Насірова внесли визначену судовим рішенням заставу в 100 млн грн.

За тимчасово відстороненого голову Державної фіскальної служби Романа Насірова внесли визначену судовим рішенням заставу в 100 млн грн.

Це підтвердили Громадському в Спеціалізованій  антикорупційній прокуратурі. Отже, він зможе покинути Лук’янівське СІЗО.

За даними прокурорів, заставу внесла дружина Насірова Катерина Глімбовська. Зауважується, що Насіров може вийти вже сьогодні, як тільки в СІЗО отримають квитанцію про переказ грошей.

Як уточнили в САП, після виходу із СІЗО на підозрюваного буде покладено такі обов’язки: прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді, суду за першою вимогою; носити електронний засіб контролю; не відлучатися із населеного пункту, в якому він зареєстрований, проживає чи перебуває, без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у кримінальному провадженні; здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну.

У випадку невиконання підозрюваним вищезазначених обов’язків прокурори САП клопотатимуть перед судом про обрання запобіжного заходу тримання під вартою.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Це відбувалося в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

7 березня суд заарештував голову ДФС Насірова на два місяці з заставою у 100 млн гривень. 

13 березня Апеляційний суд Києва залишив без змін запобіжний захід Насірову у вигляді тримання під вартою.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: