Відсторонений з посади голови державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що його адвокати проводять паралельне розслідування. Також він готує звернення до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо дій Національного антикорупційного бюро.

Відсторонений з посади голова державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що його адвокати проводять паралельне розслідування. Також він готує звернення до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури щодо дій Національного антикорупційного бюро.

Про це Насіров повідомив у Facebook.

«Готую звернення до керівництва САП, оскільки вважаю, що детективами вчинено низку завідомо підготовлених протиправних дій і процесуальні порушення а процесуальне керівництво просто не працює — тому питання ескалюємо. Пізніше расскажу про розслідування яке почали мої адвокати - а там вже багато цікавого», — написав він.

Також голова ДФС обурився затриманням його колеги, що сталося напередодні, 30 березня. 

Нагадаємо, суд заарештував керівника департаменту ДФС на 60 діб. 

Раніше глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що був затриманий керівник департаменту погашення боргу ДФС Володимир Новіков.

Його підозрюють у пособництві у справі відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Також повідомлялося, що у справі Насірова НАБУ відкрило провадження стосовно глави Солом’янського суду.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Це відбувалося в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка.

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Главі ДФС Насірову обрали запобіжний захід: як це було. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: