Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження стосовно голови Солом'янського суду Києва Людмили Шереметьєвої у справі відстороненого голови Держфіскальної служби Романа Насірова

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження стосовно голови Солом'янського суду Києва Людмили Шереметьєвої у справі відстороненого голови Держфіскальної служби Романа Насірова.

Відповідний документ отримав народний депутат Сергій Лещенко, передає «Українська правда».

Зазначимо, що до цього низка народних депутатів подали заяву до НАБУ, у якій наголосили, що голова суду Шереметьєва «не забезпечила чергування суддів, не сприяла організації їх роботи та умисно не вчинила жодних дій, необхідних для належної організації роботи суду» у день, коли час утримання Насірова під вартою спливав, а чергових суддів для розгляду клопотання захисту голови ДФС про відвід судді не було.

Тепер в НАБУ повідомили, що заяву депутатів прийнято і за результатами її розгляду в Єдиний реєстр досудових рішень внесено відомості про вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.364 КК України, та розпочато кримінальне провадження.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: НАБУ в справі Насірова не передбачило графік роботи суддів — адвокатка. Також авдокатка додала, що у неділю в Солом’янському суді слідчих суддів немає і сам суд, у свою чергу, теж міг передбачити, що оголосять відвід судді.

Нагадаємо, що 5 березня адвокати голови ДФС Насірова заявили про відвід судді.

Згодом прес-секретарка Солом’янського районного суду Києва Яна Квітченко повідомила, що продовження розгляду справи Насірова відбудеться 6 березня, тому що в неділю (5 числа) немає другого чергового слідчого судді, який би міг розглянути питання про відвід судді за клопотанням адвокатів Насірова, 72-годинний термін затримання якого спливає того ж дня пізно ввечері. 

Як сказав Громадському суддя Олександр Бобровник, 5 березня нема чергового слідчого судді, тому засідання у справі Насірова вже не буде. У той же час, джерела в САП повідомили Громадському, що затягується обрання судді для вирішення питання відводу.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Главі ДФС Насірову обрали запобіжний захід: як це було. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: