Економіка / Бізнес

Агенцію з питань державно-приватного партнерства запустять у 2019-му — Мінекономіки

Мінекономіки
Економіка/Бізнес/Агенцію з питань державно-приватного партнерства запустять у 2019-му — Мінекономіки
Зберегти
Вигляд
В уряді планують запустити роботу Агенції з питань державно-приватного партнерства, яка готуватиме проекти надання державного майна та інфраструктурних проектів у користування приватним компаніям.

Про це повідомив міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів під час підсумкової конференції за підсумками 2018 року.

«У 2019 році ми плануємо запустити роботу Агенції з підтримки державно-приватного партнерства. Агенція готуватиме проекти державно-приватного партнерства та, зокрема, концесії», — повідомив Кубів.

Також міністр додав, що на створений у 2018 році Фонд державного стимулювання та підтримки винахідництва наступного року передбачено 100 мільйонів гривень.

«Вперше за всю історію незалежності України, будемо надавати грантові кошти саме винахідникам. В 2019 році на конкурсній основі буде розподілено близько 100 мільйонів гривень», — заявив міністр.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Простономіка»: Що таке концесія і чому вона корисна для держави

Нагадаємо, що 4 квітня Рада ухвалила у першому читанні законопроект №8125 «Про концесії» (про державно-приватне партнерство). За відповідне рішення проголосувало 240 депутатів.

Раніше президент Петро Порошенко підписав закон, що суттєво спрощує передачу доріг у концесію.

Перша платна дорога в Україні з’єднає Львів з польським кордоном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Державно-приватне партнерство: 5 цифр про концесію

Більше про:
# концесія
Пов`язані новини