УКРАЇНА

Нацагентству з розшуку активів тричі перешкоджали під час виконання обов’язків — TI

2 лютого, 2018 15:51
УКРАЇНА/Нацагентству з розшуку активів тричі перешкоджали під час виконання обов’язків — TI
Зберегти
Вигляд
Національне агентство з розшуку активів та військова прокуратура вже тричі зустрічали спротив під час виконання обов’язків.

Національне агентство з розшуку активів та військова прокуратура вже тричі зустрічали спротив під час виконання обов’язків.

Про це йдеться у прес-релізі Transparency International.

Зазначається зокрема про квартиру за адресою бульвар Тараса Шевченка, будинок 27 Б, власником якої є ТОВ «Компанія з управління активами Ексельсіор», коли представникам Нацагентства та прокуратури вдалося забрати в управління тільки подолавши спротив невідомих.

Забрати квартиру вдалося за підтримки Національної поліції та спецпідрозділу КОРД.

У повідомленні йдеться про аналогічну ситуацію, що двічі виникала під час спроб забрати в управління будинки 31, 32 та 33 торговельно-офісного комплексу «GULLIVER».

«15 грудня співробітники Нацагентства та військової прокуратури зіткнулись зі спротивом та небажанням орендаторів поверху надати можливість доступу до приміщень. Приміщення належать ТОВ «ЮНІСОН ГРУП». Наразі арештовані активи все ще не були передані в управління, як це передбачено рішенням суду», — пишуть в TI.

Наголошується на тому, що безпосередньою функцією АРМА (Агентство з розшуку та менеджменту активів) є саме управління подібними активами, арештованими в кримінальному провадженні.

«Зволікання з передачею може призвести до знецінення активів, що зі свого боку може спричинити значні втрати для українського бюджету, який мав отримати кошти з продажу та користування майном у разі обвинувального вироку щодо власника активів», — ідеться у заяві.

24 січня до квартири екс-міністра Клименка прийшли представники Нацагентства з управління активами. За рішенням суду, вони намагалися арештувати майно, але їм перешкоджали невідомі особи. Пізніше в Агентстві з розшуку та менеджменту активів повідомили, що супротив вдалося подолати і ухвалу суду виконано.

Пов`язані новини