Співробітники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, виконуючи ухвалу Печерського суду, намагаються прийняти в управління квартиру в одному з житлових комплексів міста Києва.

Співробітники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, виконуючи ухвалу Печерського суду, прийняли в управління квартиру в одному з житлових комплексів Києва попри багатогодинний опір.

За даними джерел Громадського, йдеться про квартиру екс-міністра часів Януковича Олександра Клименка.

Згідно з інформацією Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, власником квартири є ТОВ «Компанія з управління активами Ексельсіор». Квартира передана в управління Національному агентству ухвалою Печерського районного суду міста Києва.

«Національному агентству передано в управління квартиру 32 (реєстраційний номер 32270199) площею 200,8 кв.м. за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 27 Б». Згідно зі статтею 129-1 Конституції України, судове рішення є обов’язковим до виконання», — наголосили в Нацагентсві.

Невідомі особи чинили супротив представникам Національного агентства та Головної військової прокуратури щодо виконання Ухвали суду та передачі квартири в управління Національному агентству.

Пізніше на сторінці Агентства з розшуку та менеджменту активів у  Facebook повідомили, що супротив вдалося подолати і ухвалу суду виконано.

«Завдяки спільним злагодженим діям працівників Національного агентства та правоохоронних органів вдалося подолати багатогодинний супротив, затягування часу і фізичні перешкоди з боку третіх осіб під час передачі квартири в управління компанії-управителю», — йдеться в повідомленні.

Раніше проти екс-міністра доходів Клименка розпочали розслідування про держзраду. Також проти Клименка проводиться розслідування про завдання збитків бюджету у розмірі $788 млн. 

У справі екс-міністра Клименка оголошено підозру 46 особам.  Підозрювані у справі Клименка погодились на співпрацю із слідством .

4 липня 2017 року в редакцію «Вести» прийшли з обшуками прокуратура та поліція.

Під будівлю бізнес-центру «Гуллівер» прибув головний військовий прокурор Анатолій Матіос, який повідомив, що обшуки відбуваються в рамках справи Януковича-Клименка. За його словами, обшуки пройшли ще 180 приміщеннях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вести» Клименка фінансувалися за рахунок куплених на офшорні гроші вагонів — Матіос.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile