ENRU

Нацбанк оскаржить рішення суду про скасування ліквідації банку «Михайлівський»

Національний банк України подасть апеляцію на рішення Окружного адміністративного суду Києва, який скасував рішення НБУ про віднесення банку «Михайлівський» до категорії неплатоспроможних та його ліквідації.

Про це повідомили у прес-службі НБУ, передає «Інтерфакс-Україна».

«НБУ не погоджується з рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва, який 15 травня 2017 року виніс постанову, частково задовольнивши позов ТОВ «Екосіпан» і скасувавши рішення НБУ про віднесення банку «Михайлівський» до категорії неплатоспроможних та ліквідації цього банку, а також обидва рішення Фонду гарантування вкладів. Національний банк ще не отримував письмове рішення суду. Однак обов'язково оскаржить його відразу після надходження — протягом 10 днів», — йдеться в повідомленні прес-служби.

У Нацбанку додали, що рішення суду на користь ТОВ «Екосіпан» «є черговим доказом необхідності якнайшвидшого проведення якісної судової реформи, яка б унеможливила корупційні дії, підвищила ефективність судової системи і повернула довіру до рішень судів».

26 травня стало відомо про те, що суд скасував ліквідацію банку «Михайлівський». Рішення ухвалено за позовом єдиного власника банку — компанії «Екосіпан». 

До цього Нацбанк звинуватив керівництво банку «Михайлівський» в організованій злочинних дій і ліквідував банк

Підписуйтесь на наш канал в Telegram