УКРАЇНА

Націоналісти розмалювали будівлю Ocean Рlaza в Києві

6 липня, 2018 19:37
УКРАЇНА/Націоналісти розмалювали будівлю Ocean Рlaza в Києві
Зберегти
Вигляд
Представники націоналістичних організацій розмалювали та обклеїли листівками будівлю торговельного центру Ocean Рlaza в Києві.

Представники націоналістичних організацій розмалювали та обклеїли листівками будівлю торговельного центру Ocean Рlaza в Києві.

Про це повідомив журналіст телеканалу «Прямий» Антон Голобородько.

На акцію протесту проти «російського бізнесу в Україні» вийшли близько 100-150 людей з націоналістичних організацій «Сокіл», «Національний корпус» та ВО «Свобода».

 

Прес-секретарка поліції Києва Яна Неруш повідомила в коментарі Громадському, що на місце виїжджала слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліції Києва.

За її словами, правоохоронці спілкувалися зі свідками, документували факти на місці та будуть вирішувати, чи порушувати кримінальну справу за ознаками злочину.

Удень 6 липня в Києві учасники націоналістичних організацій «Сокіл», «Національний корпус» та ВО «Свобода» вийшли на акцію протесту перед головним входом до торговельного центру Ocean Plaza.

Як повідомив громадський активіст Олександр Солонько, нацоналісти вийшли на протест аби «звернути увагу відвідувачів ТРЦ Ocean Plaza і українського суспільства на те, що в країні продовжує функціонувати російський бізнес».

Діяльністю ТРЦ керує відкрите акціонерне товариство «Недвижимость», зареєстроване у Москві. Товариство належить російським олігархам Ротенбергам.

На початку червня повідомлялося, що компанія «ТПС Недвижимость», що належить підсанкційному російському олігарху Ігорю Ротенбергу, веде переговори про продаж київського торговельного центру Ocean Plaza.

Російський олігарх Ігорь Ротенберг — один з наближених до президента Росії Володимира Путіна. На початку квітня 2018 року адміністрація президента США Дональда Трампа ввела проти нього санкції, які, серед іншого, накладали обмеження на комерційну діяльність компаній, що належать йому.

Ротенберг є співвласником «Газпром-бурение», «Мосенерго», «ГЛОСАВ» та інших компаній.

Торгівельно-розважальний центр Ocean Plaza відкрили у 2012 році. Його площа складає 165 тисяч квадратних метрів, а вартість будівництва оцінювалась на рівні 300 мільйонів доларів.

Більше про:
# Київ
Пов`язані новини