Російський олігарх продає київський Ocean Plaza — ЗМІ

4 червня, 2018 13:13
default/Російський олігарх продає київський Ocean Plaza — ЗМІ
Зберегти
Вигляд
Компанія «ТПС Недвижимость», що належить підсанкційному російському олігарху Ігорю Ротенбергу, веде переговори про продаж київського торговельного центру Ocean Plaza.

Компанія «ТПС Недвижимость», що належить підсанкційному російському олігарху Ігорю Ротенбергу, веде переговори про продаж київського торговельного центру Ocean Plaza.

Про це повідомляє Коммерсант, посилаючись на свої джерела.

Зокрема, наразі переговори про продаж тривають з українською інвестиційною компанією Dragon Capital. Вартість торговельного комплексу оцінюють приблизно у 270-315 мільйонів доларів.

«Переговори знаходяться на заключній стадії. Потенційний покупець наразі шукає кредиторів, що потребує певного часу», — повідомляє Коммерсант.

Напередодні Dragon Capital відзначилась купівлею торговельних центрів у Львові, Києві та інших містах України.

Російський олігарх Ігорь Ротенберг — один з наближених до президента Росії Володимира Путіна. На початку квітня 2018 року адміністрація президента США Дональда Трампа ввела проти нього санкції, які, серед іншого, накладали обмеження на комерційну діяльність компаній, що належать йому.

Ротенберг є співвласником «Газпром-бурение», «Мосенерго», «ГЛОСАВ» та інших компаній.

Торгівельно-розважальний центр Ocean Plaza відкрили у 2012 році. Його площа складає 165 тисяч квадратних метрів, а вартість будівництва оцінювалась на рівні 300 мільйонів доларів.

Раніше структурні підрозділи КМДА та Держслужби з надзвичайних ситуацій провели протипожежні навчання у ТРЦ Ocean Plaza.

Більше про:
# олігархи
# трц
Пов`язані новини