УКРАЇНА

Націоналісти заявили про блокування російських дипустанов в день виборів президента РФ

8 березня, 2018 15:44
УКРАЇНА/Націоналісти заявили про блокування російських дипустанов в день виборів президента РФ
Зберегти
Вигляд
Росіян, які прийдуть 18 березня в дипустанови РФ в Україні, щоб проголосувати, чекатимуть заблоковані будівлі та «коридор ганьби», заявили «Свобода», «Правий сектор» і «Національний корпус».

«Свобода», «Правий сектор» і «Національний корпус» планують 18 березня блокувати дипломатичні установи Росії в Україні, щоб не допустити голосування на виборах президента РФ.

Про це ідеться у спільній заяві. 

«18 березня 2018 року на Московії обиратимуть президента, точніше – переобиратимуть на новий термін Владіміра Путіна. У цей день – у четверту річницю анексії Криму – у дипломатичних представництвах держави-агресора в Україні (у Києві, Харкові, Одесі та Львові) з 8.00 до 20.00 Москва планує провести голосування, а люди з паспортами РФ, які тимчасово перебувають в Україні, – узяти участь у цьому фарсі», — зазначили у «Свободі».

Націоналістичні організації вважають це неприпустимим «із позицій здорового глузду і моралі, адже Кремль проводитиме так звані вибори президента також на території анексованого Криму та окупованого Донбасу».

Вони пообіцяли, що росіян, які прийдуть 18 березня в дипустанови РФ в Україні, щоб проголосувати, чекатимуть заблоковані будівлі та «коридор ганьби».

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму.

У них мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак.

Проти причетних до виборів президента РФ у Криму застосують санкції, повідомили в МЗС України.

Міністерство закордонних справ України отримало запит від Російської Федерації на відкриття чотирьох виборчих дільниць на території України до виборів президента Росії: у приміщенні посольства Росії в Україні (Київ) і генеральних консульств РФ у Львові, Одесі, Харкові.

Пов`язані новини