Проти людей, які є спільниками проведення виборів президента РФ на території анексованого Криму, будуть застосовані санкції.

Проти людей, які є спільниками проведення виборів президента РФ на території анексованого Криму, будуть застосовані санкції.

Про це заявила заступниця міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль.

«Звичайно, ми вже зараз відпрацьовуємо весь цей список людей, які колаборанти, які беруть участь у виборчих комісіях, які допомагають проведенню виборів ... це буде режим санкцій», — сказала Зеркаль в ефірі «5 каналу».

При цьому вона наголосила, що санкції буде складно застосувати проти людей, які брали участь у виборах, адже їхні дії складно відстежити технічно.

Раніше Міністерство закордонних справ України заявило, що усі залучені до виборів президента РФ у Криму повинні бути під санкціями.

У відповідь на це в російському Центрвиборчкомі заявили, що вибори президента РФ в анексованому Криму відбудуться «у штатному режимі» попри заявлений Україною протест.

ДИВІТЬСЯ: Українці в Криму будуть учасниками злочинів, якщо голосуватимуть на виборах президента РФ — член Меджлісу.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму.

У них мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак.

Поділитись: