УКРАЇНА

Нацкомісія з енергетики спростовує зростання рахунків на газ через запровадження абонплати

3 квітня, 2017 12:55
УКРАЇНА/Нацкомісія з енергетики спростовує зростання рахунків на газ через запровадження абонплати
Зберегти
Вигляд
НКРЕКП звернеться до Кабінету Міністрів України з пропозицією забезпечити непідвищення загального рахунку (кінцевої ціни) для населення.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, звернеться до Кабінету Міністрів України з пропозицією забезпечити непідвищення загального рахунку (кінцевої ціни) для населення.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби в контексті рішення про введення в дію абонплати за газ для населення.

«Виходячи з того, що НКРЕКП не регулює ціну природного газу, яка складає 87% загального тарифу на газ та теплову енергію, а регулює лише транспортування та розподіл природного газу (13%), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, для забезпечення прозорості, розвитку конкуренції та забезпечення безпеки для споживачів на виконання Закону України «Про ринок природного газу» щодо запровадження принципу потужності прийняла відповідні тарифи», – йдеться у повідомленні.

Фото: nerc.gov.ua

Зауважується, що запровадження принципу потужності також міститься в Меморандумі про співпрацю з Міжнародним валютним фондом.

«Ще раз звертаємо увагу споживачів та інформуємо – про збільшення плати мова не може йти. Для споживачів з газовою колонкою плата також не повинна збільшитися», – наголошуються у комісії.

Раніше прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що направить Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, офіційне звернення з вимогою переглянути рішення щодо введення абонплати за газ для населення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини