Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що у понеділок, 3 квітня, направить звернення з вимогою переглянути рішення щодо введення абонплати за газ для населення.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що у понеділок, 3 квітня, направить Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, офіційне звернення з вимогою переглянути рішення щодо введення абонплати за газ для населення.

Про це прем’єр заявив у своєму відеозверненні, оприлюдненому у Facebook.

За словами Гройсмана, він пообіцяв розібратися з абонплатою за газ, провести ретельні розрахунки і подивитися, як це вплине на оплату за газ для кожного українського громадянина.

«Щойно я завершив нараду з цього приводу. Збільшення дійсно є і становить у середньому в розрахунках від 1,3 до 3 разів, особливо це стосується тих, хто живе у багатоквартирних будинках», – зазначив він у відеозверненні.

При цьому Гройсман додав, що таке підвищення ціни на газ є неприпустимим.

«Ні я, ні уряд це категорично не підтримуємо. Я щойно мав розмову з представником комісії, яка встановила цю абонплату з 1 квітня. Хоча Національна комісія з енергетики і не підпорядковується уряду і прем’єр-міністру, але я в понеділок направлю офіційне звернення. Вимагаю, щоб це рішення було переглянуто. Це наша принципова позиція», – підсумував він.

Як повідомив в ефірі Громадського екс-член Національної комісії з регулювання у сфері енергетики Андрій Герус, рахунки за газ зростуть до 250 гривень на місяць через абонентську плату.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: