Національна поліція вимагає арешту членів угруповання, яке мали затримати під час спецоперації в селі Княжичі, що закінчилась перестрілкою між правоохоронцями

Національна поліція вимагає арешту членів угруповання, яке мали затримати під час спецоперації в селі Княжичі, що закінчилась перестрілкою між правоохоронцями. Про це заявив виконуючий обов’язки голови Нацполіції Вадим Троян, повідомляє «Укрінформ».

«Зараз вони затримані. Ми відпрацьовуємо з ними слідчі дії та паралельно проводимо оперативні заходи, щоб підкріпити докази слідством, після чого будемо добиватися їх арешту”, — сказав він.

За його словами, всі необхідні експертизи тіл загиблих у Княжичах правоохоронців мають бути завершені вже 6 грудня.

«Ми очікуємо, що тіла померлих передадуть рідним сьогодні. Я говорив про це з ГПУ», — зазначив Троян.

Раніше Троян повідомляв, що угруповання мало зв'язок з правоохоронними органами.

Нагадаємо, у ніч на 4 грудня в селищі Княжичі Київської області в результаті взаємної перестрілки загинуло 5 правоохоронців.

За офіційною весрією, планувалась спецоперація із затримання групи грабіжників, під час якої сталося непорозуміння між правоохоронцями з різних структур.

За повідомленням МВС, у осіб, яких було затримано після невдалої спецоперації в Княжичах, виявлено арсенал зброї, що складається з пістолетів, автоматів і навіть гранатомета.
 

Поділитись: